O nas

Firma nasza prowadzi działalność od 1992 r. Od 2012 r. jesteśmy również producentem paszy dla bydła mlecznego w postaci prasowanych zakiszanych wysłodków buraczanych.

wysłodek buraczany
wysłodek buraczany

Nasza firma jako pierwsza na terenie Polski wschodniej zaoferowała tego typu produkt. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, odpowiedniemu zapleczu technicznemu i finansowemu potrafimy dostosować się do zmiennych wymagań rynku. Wytwarzana przez nas pasza z wysłodków buraczanych, jest cyklicznie sprawdzana przez Okręgową Stację Chemiczno-Rolniczą w Białymstoku. Ponad to, jesteśmy zarejestrowanym podmiotem działającym na rynku pasz zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 183/2005 Parlamentu Europejskiego i Rady z dn. 12.01.2005 r. Wiąże się to między innymi z obowiązkiem wprowadzenia systemu HACCP czy kontrolami prowadzonymi przez Powiatowy Inspektorat Weterynaryjny. Oczywiście wyżej wymienione kontrole i testy są niezależne od tych prowadzonych przez dostawców surowca czyli cukrownie. Zatem dzięki podwójnemu audytowi, macie Państwo pewność iż sprzedawany towar jest najwyższej jakości.

Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem działającym na rynku pasz zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 183/2005 Parlamentu Europejskiego i Rady z dn. 12.01.2005 r. pod numerem PL 0604003p (dla zakładów produkcyjnych Werbkowice) oraz PL 0606111p (dla zakładu produkcyjnego Krasnystaw).

wysłodek buraczany
wysłodek buraczany

Posiadamy także certyfikat GMO FREE, dokument niezbędny dla hodowców dostarczających mleko do mleczarni które w swojej ofercie posiadają linie produktów oznaczonych właśnie GMO FREE.